motoger

Chłodnica turbo-intercooler Volkswagen Polo II FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Chłodnica turbo-intercooler Volkswagen Polo II FL
Chłodnica turbo-intercooler Volkswagen Polo II FL

Sprzedawcy części do Volkswagen Polo:

moto2.pl
czesci samochodowe uzywane
auto części poznań
giełda części
auto części gliwice
giełda części poznań
auto części
części używane opel
auto szrot
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części moto2.pl
giełda części słomczyn
auto czesci zamienne
gielda czesci
moto2
auto części słomczyn
auto części warszawa
auto części zamienne
auto kasacja części używane
giełda części śląsk
części szrot samochodowy
części używane poznań
giełda części samochodowych
części używane amerykańskie
auto szrot samochodowy
części uzywane samochodowe
zamienne czesci samochodowe
części moto2

Cena Chłodnica turbo-intercooler Volkswagen Polo Cena

Używane części do Volkswagen Polo znajdziesz tutaj, a teraz zapoznaj się z atrakcyjną propozycją części używanych o nazwie Chłodnica turbo-intercooler. Tanie oferty sprzedaży części samochodowych w kategorii Układ chłodzenia. Sprzedawca części samochodowych dodał ofertę w dniu 2025-01-19 i skoro dalej jest widoczne to znaczy, że jest ważne również teraz do dziś 2025-02-13 - numer oferty 31303831. Część używana Chłodnica turbo-intercooler do Volkswagen Polo II FL i wystawiono ją tutaj na sprzedaż. Wystawiający ma na stanie 3 sztuk tych części samochodowych. Cena Chłodnica turbo-intercooler Volkswagen Polo II FL 1.9 1990 cabrio. Tanio Chłodnica turbo-intercooler Volkswagen Polo II FL 1.9 1990 cabrio. Samochód ten posiada pojemność silnika 1.9 i wyjechał z salonu na polskie drogi około 1991. Buda tego auta to cabrio i producentem tego pojazdu jest Volkswagen. Ten model Polo wyszedł na cały świat w wersjach takich jak II, II FL, III, III FL, IV, IV FL, V, V FL, Standard.


Opinie mechaników i blacharzy

W sklepie z częściami używanymi do samochodów kupiłem chłodnica turbo-intercooler . Podobno najczęściej psująca się część do Volkswagen Polo wersja II FL. Nie zapomnę jak podwiozłem moją kumpelę i powiedziała, że to świetny ten Volkswagen Polo. Wszyscy teraz chcą taki samochód za w dobrej cenie. Specjaliści mówią że Volkswagen Polo opinie na temat tego auta nie są najlepsze ale jak znam moje auto i nie mogę się z nimi zgodzić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Volkswagen Polo bo mnie to nie interesuje. Wiem że można samemu naprawić Volkswagen Polo. Jestem dumny z posiadania tego auta. Czy ktoś wie gdzie mogę kupić używane chłodnica turbo-intercooler do Polo. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. Pierwszy raz byłem na tak dużym szrocie samochodowym z częściami używanymi do aut. Następnym razem poszukam na auto szrocie internetowym motoger.pl ten chłodnica turbo-intercooler. Poszukałem chłodnica turbo-intercooler na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Jest już więcej sprzedawców i części niż na giełdzie części używanych w Poznaniu więc kupuję. Zgłosiłem poszukiwanie chłodnica turbo-intercooler na motoger.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
O godzinie dwudziestej chciałem pozwiedzać trochę nasze miasto ale niestety jakiś człowiek przed parkingiem zaraz gdy wyjeżdżałem uszkodził mój samochód Volkswagen Polo. Kurde będę musiał znaleźć część chłodnica turbo-intercooler. Może śpiewająco lub tańcząco ale będę szukał tego w Internecie Volkswagen Polo. Skontaktuje się ze znajomym i pogadam jak naprawić samemu chłodnica turbo-intercooler w Volkswagen Polo. Rzadko spotyka się taką usterkę ale to chyba przez małe używanie auta. Gdy zabiorę mojego psa ze soba na pewno będę bardziej skoncentrowane i nie uszkodzę chłodnica turbo-intercooler do Volkswagen Polo. Przyszedł ten moment aby znaleźć nową część ale była droga więc poszukałem taniej chłodnica turbo-intercooler. To był super dzień gdy wiedziałem że jadę do miejscowości Śrem. Chyba największa ilość chłodnica turbo-intercooler. Ktoś przyjechał na szrot i zostawił całe Volkswagen Polo na części.  


KONTAKT

tanio Chłodnica turbo-intercooler Volkswagen Polo II FL

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Chłodnica turbo-intercooler Volkswagen Polo II FL
Copyright © 2025. MOTOGER.pl